ריקודים

אם את או אתה רוקדים בבית מול המראה, זזים כל פעם כשיש מוזיקה סימן שסטודיו סטייל הוא בשבילך !

בית-ספר לריקוד המצמיח רקדנים קטנים לרקדנים מקצוענים. כאן תמצאו את כל התנאים בשביל לרקוד כמו אלופים. מורי הסטודיו עובדים בשיטה חדשנית הייחודית למקום. בשיטה הזאת מצליחים להוציא לבמה רקדנים עם אופי וסגנון ייחודי המתפתח במהלך האימונים.

בסטודיו סטייל תלמדו לרקוד לא רק לפי קצב אחד ולא רק לפי ריקוד אחד. אתם תחוו ריקודים שונים אשר יעזרו לכם לצמוח !

ג'אז

בלט

היפ-הופ (HIP-HOP)ריקוד הג'אז כולל בתוכו מגוון רחב של סיגנונות ריקוד שונים.
הוא מספק לכולם עוצמה חושניות והשראה, ריקוד הג'אז נועד בשביל החשק לספק לעולם ריקוד חושני.
שילוב של משמעת עצמית והרבה מאוד חן, זהו ריקוד קלאסי המוביל בעולם אשר מתאים לכל גיל ומין, כיום רוקדים אותו גם בנים וגם בנות כנסו לעולם הבאלט הקלאסי!
עם המקצבים המגניבים והתנועות הזורמות, ריקוד היפ הופ פותח דלתות לקו מחשבה אחר, כנס לעולם תזרום עם הקצב תהנה ותשתחרר מכל תנועה כנסו כעת לעולם היפ-הופ !


ברייקדאנס

ריקוד בטן

ריקוד מודרניאחד הריקודים המרהיבים בעולם המשלב בתוכו אלמנטים מסוגי ספורט שונים, כנסו לעולם הברייקדאנס ולא תרצו לצאת ממנו, מעניק הרגשה טובה והרבה אפשרויות להצלחה..!
ריקוד בטן הינו ריקוד מלא השראה ומסיתורין.ריקודי הבטן נלמדים בכיום בכל העולם וקימיים מעל 50 סיגנונות ריקוד שוניםלהמשך מאמר ריקודי בטן.
ריקוד בעל חוסר קווים מנחים, נותן הזדמנות לרקדן לבטא את עצמו בצורה שבה הוא מרגיש לנכון, העולם המודרני משלב סגנונות ריקוד רבים אז כנסו כעת לעולם המודרני !


קן קן

פופינג (Popping)

ריקוד צועניהאווירה הרומנטית של עיר האורות, יין , אומנות. הלילה צרפתי מלא בצלילים,באנשים ובריקודי קברט...
הקאלט של הברייק וההיפ הופ, הקלאסיקה של הרחוב, היישר משנות השישים והשבעים מלוס אנג'לס באהבה...RISPECT
המופע הרבגוני של של סיגנונות הריקוד הצועני, מצלילי התיפוף הקצבי בהרי הבאלקן ועד לילות הלבנים של פלמנקו בעיירה ספרדית ציורית, הריקוד הצועני ממלא את החלל בשמחה וקצב מסחרר


ליידי דאנס

ריקוד לטיני

לוקינגהכוח הנשי במלוא תפארתו כהסגנון והלוק שלך משתלבים בשליטה מלאה בגוף, בקצב בכל צעד. את יוצרת את האוירה והאוירה זו את, בכל רחבה או מועדון, אירוע או סתם מפגש את תמיד משדרת הצלחה.
מפאסו-דובלה והטנגו ארגנטין ועד לסלסה קסינו בבירת קובה הוואנה, הריקוד הסלוני הקפדני או סגנון החופשי והמשוחרר יותר. הוא בכל מקום בעולם וכל העולם מוקסם מקצבו הקליט, הריקוד הלטיני על מגוון מאפייניו מחכה שגם אתם תתמכרו לקסם...
בואו לקחת חלק מפריצת הדרך של עולם ריקודי הרחוב, ואבן יסוד של ההיפ הופ המודרני, כי כשהקצב קורה לך לזוז צריך לקחת את זה לבייסיקס...