הצוות שלנו

צוות הסטודיו מורכב ממגוון מורים המובילים בתחומם המשקיעים ועובדים צד בצד אם התלמידים לקידום אומניות הריקוד לרמה בין לאומית.

סטודיו סטייל הוא לא רק סטודיו לריקוד אלה משפחה שעובדת, רוקדת ומשקיע יום יום.

טטיאנה אליפוב


מייסדת הסטודיו וכוריאוגרפיה הראשית של הקבוצות המובילות. טטיאנה אליפוב, בוגרת בית ספר הגבוה לכוריאוגרפיה וריקוד בעיר טשקנט שבאוזבקיסטן, מעבירה את ניסיונה וכישורי הריקוד שלה
לתלמידים ורקדנים רבים משנת 1993. תלמידיה ממשיכים לזכות במקומות הראשונים בתחרויות המכובדות והיוקרתיות בארץ ובחול

בני Solito מינקין


בני מינקין הידוע כ Solito הוא רקדן ברייקדאנס ומומחה לתרבות וריקוד ההיפ הופ מקבוצת Dont Sweat Crew.
התחיל את דרכו כרקדן בשנת 2003, זכה במקום שלישי כאחד המייצגים של העיר ראשל"צ, בתחרות "עיר נגד עיר" בשנת 2006, מאז מדריך, דואג, ומשקיעה להצלחת תלמידיו בתחום הברייקדאנס בפרט ובתחום ההיפ-הופ בכלל.ורוניקה גרומקוב


נחשבת לכוריאוגרפית ורקדנית מקצועית של סטודיו סטייל.מדריכת ג'אז, היפ הופ, ואקרובאטיקה בדגש לפיתוח הגוף וגמישות.ניקה התחילה את דרכה באומנות קרקע ואקרובאטיקה מגיל 4 בקרקס ברוסיה.משם המשיכה למגוון ריקודים.בשנת 2010 קיבלה פרס ראשון אם קסניה אוסקוב בתחרות בין לאומית בפרג שבצ'כיה בקטגוריית דואט.

ג'ניה שטיימן


ג'ניה, רקדנית וכריאוגרפית שהרימה קבוצות רבות למקומות ראשונים בארץ ולוקחת חלק בפרוייקטים גדולים כגון, "רוקדים ברחוב" וכדומה… את דרכה החלה בגיל 6 בריקודים סלוניים. בשנת 2006 שינתה את כיוונה לסגנון ריקוד היפ הופ בתור רקדנית וכוריאוגרית. וכעת מובילה קבוצות רבות ברמה עולמית.

סרגיי שטיימן


סרגיי רקד ברייקדאנס משנת 2000 עד שנת 2005. בשנת 2005 התחיל לרקוד גם היפ הופ ובנוסף הדריך ברייקדאנס. משתתף בפרוייקטים של "סל התרבות", מופעי "STREET" והשתתף בתחרויות היפ הופ וברייקדאנס כרקדן וכוריאוגרף.