אודות הסטודיו

סטודיו סטייל מספק לכל אחד ואחת מכם את התנאים הדרושים על מנת לצמוח ולגדול בעולם הריקוד המודרני, בסטודיו אנו מאמינים שהרקדן המקצועי טמון עמוק בכל אדם, ולנו נותר רק לבנות אותו ולתת לו לפרוח.

בסטודיו סטייל קיימת שיטת לימוד אשר הדגש העיקרי שלה הוא ללמד ריקוד מקצועי, גם בתור פרפורמר Performer)) שיכול לתת הופעה וגם בתור רקדנים חכמים, שמפתחים חשיבת ריקוד מתקדמת. רקדנים אשר נכנסים לשנתם הראשונה בעצם מתחילים ללמוד ריקוד מסוים כמו בלט, ג'אז, ריקוד מודרני, ריקוד מזרחי (ריקודי בטן), ריקודים עממיים ועוד מגוון רחב של ריקודים שונים הקיימים אצלנו בסטודיו.

לאחר שנה הרמה של התלמיד גדלה וכך הרקדנים הצעירים לומדים לרקוד סגנונות שונים של ריקודים שונים.

השיטה שלנו בסטודיו סטייל מעניקה מגוון רחב של אפשריות ונותנת לרקדנים להתחבר לסגנון המועדף עליהם.

בשיטת לימוד ריקוד זו משתמשים במיטב האקדמיות ובתי הספר לריקוד בעולם.

בסטודיו קיימים גם מגוון רחב של סגנונות ריקוד צבעוניים ובולטים כמו היפ הופ, ברייקדאנס, בלאט קלאסי, בלט מודרני, ריקודי עם וכו'

כמו בהרבה דברים אחרים בחיים הכישרון איננו הגורם המרכזי להצלחה אלא: רצון, עבודה קשה והתמדה אשר מביא את הצוות שלנו יחד עם התלמידים להישגים גבוהים ולרמה מקצועית גבוהה. אנחנו תומכים בתלמידים שלנו ודואגים שיגיעו למקסימום היכולת. אנחנו כאן כדי לתת להם את הסביבה המאפשרת את השאיפה להצלחה ומדרבנת למקצוענות.

כיום ישנם מעל 200 רקדנים פעילים בכל הרמות והגילאים, בכל יום שעובר מספרם הולך וגדל.

משנת 2005 התלמידים שלנו משתתפים בתחרויות ריקוד בארץ ובחו"ל. הם זוכים במספר מכובד של פרסים ראשונים ובמקומות הגבוהים, הם מצליחים לגבור על רקדנים מנוסים יותר ועל בתי ספר מכובדים, כל זאת רק בזכות ההתמדה שלהם, ההדרכה שלנו והרצון המשותף להצליח!

בזכות המדריכים והצוות הנהדר שמפתח ושומר על התלמידים שלו, לסטודיו סטייל יש מקום של כבוד ושם בעל מוניטין בקרב בתי הספר לריקוד המובילים בארץ ובאירופה.

קפצו לבקר אותנו או סיירו באתר שלנו לבירורים ומידע נוסף.

הסטודיו פתוח משעה 15:00 ועד שעות הערב המאוחרות, ניתן להתעדכן במערכת השעות.