ליידי דאנס

רוצה ללמוד להשתמש בתנועה בגוף שלך? כל צעד בהליכה שלך כל פניה או סיבוב שלך מלא בקסם, היית רוצה לקחת את הטבע שלך לרמה אחרת?

כמו על הבמה, כך גם ברחבת הריקודים במועדון, יש בידיך יכולת מדהימה להרגיש כל מקצב, ליהנות מכל סגנון של מוסיקה, לאלתר את צעדיך והקרין את הנשיות המהדהדת בך…הסוד טמון בגוף שלך.

LadyDanceמזה ליידי דאנס?

ליידי דאנס היינו שילוב של כמה דיספלינות של ריקוד המשתלבות יחד ויוצרות רקדנית שמודעת לגוף שלה ויכולה להקרין את הכוח הנשי שלה בכל קצב וסגנון מוסיקלי.

הסגנונות שמשתלבים בליידי דאנס הם סוגי ריקודים שהתפרסמו עוד בשנות השישים של המאה הקודמת ועד היום, ביניהם ריקודי WAACKING, DanceHall, ראגמאפין, ג'אז-פאנק, Sexy R'N'B, ועוד…

זהו ריקוד מודרני שמשלב שליטה יוצאת דופן בגוף, יכולות גמישות וחדות תנועתית על מנת להשתלב במקצבי הR'N'B המדויקים.

מלבד תנועות מגוונות שילוב סגנונות וטכניקות ריקוד מודרניות סגנון זה יכניס את הרוקדות אותו לכושר, יביא ליכולת הביטוי וישפר את הביטחון העצמי.

מאיפה בא הסטייל?

הסגנון מלא האנרגיה החיובית המתפוצצת מגיע מריקודי הגו-גו של שמקורם בשנות השישים, אחר כך בשנות השבעים המאוחרות ותחילת השמונים לאחר שסגנון הגוגו נשבר להרבה מאוד תת-ז'אנרים הוא אומץ מחדש במועדונים הגדולים, במצעדים ובפסטיבלים הכי נוצצים.

הלוק – המראה

בסך הכול הסגנון שעבר כל כך הרבה תמורות והשפעות, כיום ניצב במקום הכי זוהר שיש, בכל תערוכה, תחרות ספורט, הופעה או מיצג, הבנות שמופיעות לצד האנשים שבמרכז, הן האופנתיות ביותר, הזוהרות ביותר והיפות ביותר, הן יודעות למשוך אל עצמן תשומת לב והן תמיד מלאות באנרגיה חיובית, התלבושות תמיד מפוצצות ביצירתיות, בולטות לפעמים דמיוניות וכי חשוב, משדרות כוח נשי. מעבר לכך רקדניות אשר נשכרות לעבוד בפסטיבלים, רייבים ומיצגים אלו ואחרים נקראות בשם המקצועי Performance art dancers כיוון האקססוריז שמשלבות התלבושות מעולם לא הוגבלו בסטייל או מחשבה אחרת, וכל עוד אפשר לשלב אותן עם סגנון הלבוש ו/או המוסיקה שמתנגנת כל אביזר מתקבל בברכה, מאקדחי לייזר מצועצעים, חגורות זוהרות, גלו-סטיקס, כלים מוזיקליים ואפילו בעלי חיים, (אם אפשר שיהיו גם צבעוניים וזוהרים).

הריקוד חי, קליט, מושך ואנרגטי וגורם לרוקדות אותו באמת להתבלט בהמון האפור, זהו ריקוד לבנות שיודעות מה הן שוות ורוצות ליישם את היכולת שלהן ולקחת אותה עד הסוף, היצירתיות וכוח האלתור דורש לא מעט מחשבה בזמן אמת. כאשר נחשפים לידע ומגדילים את יכולת התנועה, הגמישות והבנת הקצב, לא תקום רחבת ריקודים אחת שתוכל לעמוד בפניכן!